Poznaj Nas lepiej

kilka słów o nas

Atelier Invest

Jako Prezes firmy pamiętam mojego mentora, był nim mój dziadek. Pamiętam, jak mówił, że dom to miejsce, gdzie ma mieszkać miłość, rodzina i szacunek. Słowa Mojego Dziadka nadały charakter naszym inwestycjom. 14 lat temu z potrzeby serca i tworzenia powstał Dom Atelier, którego Atelier Invest jest kontynuacją. Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem domów jednorodzinnych oraz zespołów mieszkaniowych na terenie Warszawy i okolic. Budujemy w technologii tradycyjnej, używając materiałów budowlanych znanych producentów. Budowane przez nas domy i mieszkania charakteryzuje wysoki standard wykonania i estetyka. W naszej firmie stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Nasze lokalizacje nie są przypadkowe, zawsze w otoczeniu natury, zieleni a jednocześnie umożliwiające szybki dostęp do infrastruktury miejskiej.

Dziś po wielu inwestycjach, możemy powiedzieć, że mamy duże grono zadowolonych klientów!
W naszych projektach spełniamy nie tylko nasze wizje ale przede wszystkim marzenia klientów o własnym miejscu do zamieszkania.

atelier invest

Oferta i lokalizacja

Państwu domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz mieszkania z ogródkami.
Proponowane przez nas domy i mieszkania to funkcjonalne wnętrza zaprojektowane z myślą o komforcie, prywatności i spokoju.

Lokalizacje naszych inwestycji zapewniają wygodny i szybki dostęp do wszelakiego rodzaju usług oraz terenów rekreacyjnych. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które jako priorytet stawiają spokój i bezpieczeństwo.

Biuro sprzedaży

ul. Wał Miedzeszyński 48
04-987 Warszawa
(wjazd od ul. Przylaszczkowej)

Śledź Nas

* Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.